Blog

 

1. MALEDIWY

Malediwy – archipelag oraz państwo wyspiarskie o tej samej nazwie, położone na Oceanie Indyjskim, ok. 500 km na południowy zachód od południowego krańca Indii. Malediwy – Wakacje i Wczasy Last Minute! Malediwy to gwarancja niezapomnianych wakacji w bajkowym otoczeniu. Spędzisz tu relaksujące wczasy i wspaniały urlop połączony z nurkowaniem wśród niesamowitej rafy koralowej. Położone pośrodku Oceanu Indyjskiego wyspy zachwycają widokami niczym z pocztówki – turkusową wodą, białymi jak puder plażami, tropikalnymi palmami.
Zapraszamy do zapoznania się z wideo relacją naszych klientów z pobytu na Malediwach oraz do odwiedzenia naszego biura podróży Travel Passion z Rydułtów oraz skorzystania z oferty pobytu na Malediwach.

 2. CURACAO

Curacao to egzotyczna wyspa położona na Karaibach, w odległości 60 km, od północnego wybrzeża Wenezueli. Wyspa należy do terytorium Holandii. Na wyspie panują idealne warunki do wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych, nurkowania, serfingu, czy innych sportów. Na wyspie znajdziesz wiele nowoczesnych hoteli oraz apartamentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura podróży Travel Passion i zapoznania się z ofertą wyjazdu na Curacao.

Relacja z pobytu na Curacao

3.FILIPINY

Filipiny to państwo wyspiarskie położone w Azji. Składa się z ponad 1700 wysp i wysepek. Olbrzymi region, podzielony jest na trzy prowincje, północną - Luzon, środkową - Visaya i południową - Mindanao. Filipiny to idealny kraj do wypoczynku, oraz uprawiania sportów wodnych. Panują tutaj pory deszczowe i suche. Najlepszy okres na wyjazd na Filipiny to połowa lutego do końca sierpnia. Nasze biuro podróży Travel Passion organizuje, wyjazdy turystyczne w przepiękne regiony Filipin. Jeśli jesteś zainteresowany pobytem w tym przepieknym kraju, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym biurem podróży oraz do zapoznania się z krótką relacją z jednego z naszych pobytów na Filipinach. 

4. Chorwacja

Chorwacja, Republika Chorwacji – państwo leżące na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej, nad Morzem Adriatyckim i graniczące od południa z Bośnią i Hercegowiną oraz Czarnogórą, od wschodu z Serbią oraz Węgrami i Słowenią od północy. Od południowego zachodu ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Kraj ten jest wakacyjnym celem, w sezonie panuje tu idealna pogoda do wypoczynku, zwiedzania czy uprawiania sportów wodnych. W ofercie naszego biura podróży, znajdziesz bogatą i najlepszą ofertę, pobytu na Chorwacji od luksusowych hoteli po wygodne apartamenty. Chcesz spędzić wakacje w Chorwacji ? Koniecznie odwiedź nasze biuro podróży Travel Passion z Rydułtów.

Blog 2

w przygotowaniu