Oferty First Minute - co powinieneś wiedzieć

Oferty First Minute – co to takiego ? To nic innego jak oferty które pojawiają się najszybciej w ofercie.
By wyjaśnić to tajemnicze pojęcie poniżej przedstawiam słownik objaśnień:

Touroperator – organizator turystyki np.: (  Rainbow, Itaka, Coral Travel,itp. ) czyli firma sprzedająca oferty turystyczne.

Pośrednik turystyczny – firma która ma podpisaną umowę z touroperatorami,  która sprzedaje oferty wyjazdów ( imprez turystycznych ) oferowanych przez touroperatora, jednym słowem potocznie nazywa się to w prostym języku Biurem Podróży

Usługodawca – czyli krótko mówiąc firma która jest właścicielem obiektu np. hotelu w Egipcie czy Turcji lub innym atrakcyjnym wakacyjnie miejscu.

Touroperatorzy co roku negocjują i zawierają umowy z usługodawcami turystycznymi, oferty te są podzielone na kilka grup. Jedną z grup są to oferty które sprzedaje usługodawca touroperatorowi po tzw. dobrych cenach. Wyobraźmy sobie że usługodawca podpisuje umowę na sprzedaż ofert touroperatorowi i gwarantuje mu że sprzedane pierwsze 1000 ofert dostanie z rabatem 50 %, kolejne 1000 ofert z rabatem 30% a kolejne oferty kolejne oferty z rabatem 20 %.
Pierwsze 1000 ofert które touroperator sprzedaje to oferty z przedziału First Minute, kolejne oferty to oferty standardowe. Pozostają jeszcze oferty Last Minute ale to wyjaśnię w dziale ofert Last Minute.

Dlaczego warto skorzystać z oferty First Minute ? To proste, oferty oferowane w tej kategorii to najbardziej korzystne oferty, które touroperator wystawia do sprzedaży najwcześniej, ze względu na to że usługodawca gwarantuje mu te oferty w najniższych cenach !

Mam nadzieję że wyjaśniłem kwestię tego magicznego zwrotu First Minute , pozostaje mi jeszcze wyjaśnić kwestię różnic pomiędzy pośrednikami turystycznymi ( czyli firmami które sprzedają oferty touroperatorów ) różnic nie ma ! Większość biur podróży ( pośredników turystycznych ) podpisuje umowy z touroperatorami, wszystkie biura podróży, oferują wakacje i wczasy w tych samych cenach !!!! Nie prawdą jest że biuro X ma lepsze ceny w porównaniu do biura Y. Zapamiętajcie wszystkie biura mają takie same ceny !
Travel Passion to jedno z największych biur podróży w regionie, w ofercie posiadamy najlepsze oferty turystyczne na całym świecie ! Odwiedzając nasze biuro podróży możesz liczyć na profesjonalną i miłą obsługę ! Pomożemy Ci i zaproponujemy wakacje które spełnią Twoje oczekiwania. Z nami zaplanujesz i spędzisz najlepsze wakacje !
Zapamiętaj ten adres:


Biuro Podróży Travel Passion
ul. Jana III Sobieskiego 4
44-280 Rydułtowy
Tel: 664 878 010
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty, polub nas na facebooku: Biuro Podróży Travel Passion