Szkoła nurkowania

 

Biuro podróży Travel Passion to także profesjonalna szkoła nurkowania, prowadzimy szkolenia nurkowe na wszystkich stopniach zaawansowania. Kursy prowadzimy na terenie śląska a dokładnie Rybnika, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębią. Dla klientów naszego biura podróży przygotowaliśmy specjalną ofertę programową:

 

 

 

Program I: Poznaj nurkowanie

 

 • oferta skierowana do osób które nigdy nie miały styczności z nurkowaniem, a które chcą podczas wakacyjnego wyjazdu zanurzyć się pod powierzchnię wody. Osoby uczestniczące w zajęciach zapoznają się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas nurkowania.

  ( zajęcia bezpłatne dla klientów biura podróży )

 

Program II: Zanurz się pod wodę

 • oferta skierowana do osób które nigdy nie miały styczności z nurkowaniem, a które pragną poznać podstawowe zasady i techniki obowiązujące podczas nurkowania. Zajęcia odbywają się w dwóch blokach, pierwszy - zajęcia teoretyczne ( około 1 godziny ), drugi blok zajęcia praktyczne w basenie z wykorzystaniem kompletnego ekwipunku do nurkowania.

  ( zajęcia bezpłatne dla klientów biura podróży )*

 

Program III: Intro nurkowe

 • oferta skierowana do osób które nigdy nie miały styczności z nurkowaniem, a które pragną poznać podstawowe zasady i techniki obowiązujące podczas nurkowania. Zajęcia odbywają się w dwóch blokach, pierwszy - zajęcia teoretyczne ( około 1 godziny ), drugi blok zajęcia praktyczne na wodach otwartych. Po omówieniu zasad bezpieczeństwa, uczestnik programu wchodzi do wody w asyście profesjonalnego instruktora nurkowania i wykonuje nurkowanie w zbiorniku wodnym.

  Cena 150 zł ( cena promocyjna dla klientów biura podróży ) **

 

Program IV: Kurs nurkowania OWD

 

 • oferta skierowana do osób które chcą odbyć kompleksowe szkolenie nurkowe zakończone wydaniem międzynarodowego certyfikatu nurkowego, uprawniającego do nurkowania do maksymalnej głębokości 18-20 m. Szkolenie odbywa się w trzech blokach ( teoretycznym, praktycznym w basenie, praktycznym na wodach otwartych ).

  Cena szkolenia: 1400 zł ( cena promocyjna dla klientów biura podróży ) **

 

Objaśnienia:

 • *osoba uczestnicząca w zajęciach ponosi tylko koszt wstępu na pływalnię.

 • ** osoba uczestnicząca w zajęciach opłaca bilet wstępu na prywatny zbiornik nurkowy.

 

Zapraszamy na naszą stronę szkoły nurkowania DivePassion